ZPRÁVY Z DRUŽINY A Z JÍDELNY

date

11.08.21

První ze série informací spojených s novým školním rokem

Ještě pořád nám můžete posílat prázdninové vzkazy a fotky, ještě pořád jsou prázdniny. První školní den se ale blíží, proto budeme v těchto dvou týdnech postupně zveřejňovat informace, které se zahájením školního roku souvisejí. Nejdřív školní družina a školní jídelna.

Školní družina zahájí svoji činnost ve středu 1. 9. 2021. Otevřena bude standardně, to znamená od 06.30 do 16.00 hodin. Nastoupit do školní družiny hned 1. 9. 2021 mohou všechny děti, jejichž zákonní zástupci podali žádost o přijetí do školní družiny.

Také ve školní jídelně se bude vařit už ve středu, kuchařky budou vydávat obědy v době od 11.00 do 13.00. Stejně jako v minulém školním roce připomínáme, že všichni strávníci, kteří se až dosud stravovali ve školní jídelně, jsou od 1. 9. 2021 automaticky přihlášeni ke stravování. Odhlásit obědy lze obvyklým způsobem.

Nové žáky přihlašují ke stravování jejich zákonní zástupci. Budeme rádi, když tak učiníte ještě v době prázdnin, během posledního prázdninového týdne. Společně tak můžeme předejít větším frontám, které se mohou během prvního školního dne tvořit v kanceláři vedoucí školní jídelny a kterým při nejlepší vůli nedokážeme předejít jiným než uvedeným způsobem.